Sale lekcyjne

 

Zajęcia w szkole odbywają się w ładnych, estetycznie i dobrze wyposażonych (sprzęt multimedialny, tablice interaktywne) 10 salach lekcyjnych, 2 salach gimnastycznych, - w tym do zajęć gimnastyki korekcyjnej. pracowni komputerowej. Mamy boisko do piłki nożnej, siatkówki i piaskownicę do skoku w dal. Klasy 0 - III wyposażone są w szafki z szufladami na podręczniki i pomoce szkolne dla każdego ucznia.

 

Pracownia komputerowa

 

Dysponujemy pracownią komputerową profesjonalnie wyposażoną: laptop, rzutnik, drukarka sieciowa, skaner, słuchawki i mikrofony do każdego komputera. Każdy uczeń ma swoje stanowisko pracy i własne konto na serwerze z dostępem do internetu. Pracownię otrzymaliśmy w ramach projektu "Pracownie komputerowe dla szkół" współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Świetlica

 

Zaprasza dzieci z klas I - IV w godzinach od 6.30 do 17.00.
Dzieci mają tu zapewnioną opiekę, pomoc w nauce, relaks i zabawę, a także ciekawe zajęcia!
Więcej informacji znajdziesz tutaj...

 

Stołówka

 

Istnieje możliwość korzystania ze smacznych posiłków w stołówce szkolnej, która wydaje obiady w godzinach od 10:30 - 13:30.

 

Biblioteka z centrum multimedialnym

 

Godziny pracy biblioteki:
codziennie od 8:00 do 14:00

 

Więcej informacji znajdziesz tutaj...

 

Boisko szkolne

 

Dysponujemy nowoczesnym boiskiem sportowym, na którym odbywają się lekcje wychowania fizycznego oraz zajęcia rekreacyjne.

 

Plac zabaw

 

Naszych najmłodszych uczniów zapraszamy do korzystania z pięknego placu zabaw.

 

Basen

 

Dzieci z wadami postawy mają możliwość uczęszczania na bezpłatne zajęcia gimnastyki korekcyjnej. Dla chętnych uczniów całej szkoły prowadzone są zajęcia nauki pływania na basenie ROSIR. Zajęcia odbywają się w dwóch grupach, każda 1 raz w tygodniu.

 

Logopeda i pedagog szkolny

Terapią logopedyczną w szkole objęte są dzieci z wadami wymowy.

Zapewniamy również stałą opiekę i pomoc pedagoga szkolnego uczniom wszystkich klas, a także - w razie potrzeby - ich rodzicom.