KALENDARZ KONKURSÓW SZKOLNYCH- rok szkolny 2022/23

 

Lp.

 

Tematyka konkursu

 

Termin

Organizator

1.      

X Dyktando Niepodległościowe

IX - X

Z. Lepionka

2.       

Wielka Liga Czytelników

IX - V

Z. Lepionka

3.      

Quiz wiedzy o zdrowiu “Żyj zdrowo”   1-3

VI/V

I.Kłeczek

4.      

Konkurs recytacji “Dziecko w poezji” 1-3, PP

V/VI

I.Kłeczek, G.Kluz

5.      

Konkurs matematyczny klas 2

V

G.Kluz

6.      

Konkurs plastyczny “Herby miast polskich” 0 -8

IX

M .Konopelska, E. Kubiś

7.      

Koordynator Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych “Świetlik”

III

G.Kluz

8.      

Koordynator Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego “Leon”

Edycja jesienna i wiosenna

M.Konopelska

9.      

Okolicznościowe konkursy i wystawy prac plastycznych

cały rok

M.Konopelska

10.   

Szkolny konkurs plastyczny “Pocztówka z Rzeszowa”

III-IV

M.Konopelska, E.Kubiś

11.   

Wielobój Sprawnościowy im. K. Wiśniowskiej na Najlepszego Ucznia Sportowca

III - VI

G. Barabasz, M. Różański, H. Śledziona

12.   

Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym

III-IV

H. Śledziona

13.   

IV Szkolny Konkurs Recytatorsko
– Plastyczny “Wiosenne poezjowanie”

III/IV

M. Kawa, A. Tonia

14.   

Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej Dziewcząt.

II/III

M.Różański

15.   

Symbole narodowe Polaków-quiz kl.5

XI

M. Mokrzycka

16.   

Konkurs plastyczny-Choinki 3D

XII

M. Mokrzycka, P. Bożek

17.    

Konkurs plastyczno - językowy na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową z życzeniami

w języku niemieckim i hiszpańskim, XII,

XII

B. Haluk, B.Rzeźnik

18.    

Wewnątrzszkolny konkurs Sudoku (klasy 4 -8) - Mistrz Sudoku

II sem.

A.Krauz, M.Socha

19.    

Konkurs języka ang. ‘Mały poliglota’ II – VI

II sem.

Idkowiak, Haładyj, Wilk

20.    

Szkolny konkurs na projekt ‘Kraj mlekiem i miodem płynący’ III, IV

II sem.

Jaracz, Wilk

21.    

Szkolny konkurs mitologiczny II

II sem.

Jaracz, Bereś

22.    

Konkurs o tytuł Naukowej Szkoły Ignacego VII edycji programu “Być jak Ignacy” Zostań ambasadorem nauki.

II sem.

S. Ziemiańska

23.    

Konkurs nauk przyrodniczych  Świetlik, klasy 5-8

III

S. Ziemiańska

24.    

Konkurs wiedzy o Marii Skłodowskiej - Curie klasy 5-8

III

S. Ziemiańska

25.    

Konkurs fotograficzny “Między Biologią a Chemią”

V

S. Ziemiańska

26.    

Wewnątrzszkolny konkurs “Budowa atomu”

I

S.Ziemiańska

27.    

Wewnątrzszkolny konkurs geograficzny “Mistrz geografii” klasy 5,6,7.

V

L. Leszczyc

28.    

Kangur Matematyczny – konkurs matematyczny klasy 4-8,

III

koordynator M. Socha

29.    

“Pan pierwiastek, Pani potęga” - szkolny konkurs matematyczny kl.7

II

A.Krauz

30.    

“Matematyka w obiektywie”, szkolny konkurs matematyczny, kl.4-8

XI-XII

A.Krauz, M.Socha