ZAJĘCIA DODATKOWE W ROKU SZKOLNYM 2023/2024 

Lp. 

Nazwisko i Imię nauczyciela 

Rodzaj zajęć 

Dzień, godzina 

sala

Barabasz Grzegorz 

Akademia Małych Zdobywców

Gimnastyka korekcyjna

 PONIEDZIAŁEK 13:40-14:25

 WTOREK 13:40- 15:25

3

3

Bereś Marek 

„Przed egzaminem”

  ŚRODA 8:00- 8:45

45

Haładyj Wojciech 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z j. angielskiego dla kl. 8b 

  ŚRODA 14.35- 15:20

44

Jaracz Monika 

Zajęcia przygotowujące do konkursu przedmiotowego z j.polskiego i kółko teatralne

TERMIN USTALANY NA   BIEŻĄCO, W ZALEŻNOŚCI OD MOŻLIWOŚCI UCZNIÓW

 

Kawa Magdalena 

Plastyczne zajęcia rękodzielnicze 

 ŚRODA  14.30-15.20 

44

Kluz Grażyna 

Zajęcia wyrównawcze lub przygotowujące do konkursów (od października) 

 ŚRODA 8:00-8:45 

29

Kłeczek Iwona 

Zajęcia rozwijające "Żyj zdrowo" 1a 

 WTOREK 13.30-14.30 

25

Krauz Agnieszka 

Fakultety - zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z matematyki  

 PONIEDZIAŁEK 8:00   KL.8B 

 WTOREK 8:00 KL.8A 

44

44

Kubiś Ewa 

Kółko historyczne – przygotowanie do konkursów online 

Gry planszowe

 WTOREK 18:00 – ONLINE

 PONIEDZIAŁEK 14:30-15:30

 41

10 

Lepionka Zofia 

Zajęcia z cudzoziemcem- j.polski

PONIEDZIAŁEK 14:30-15:15

WTOREK 13:40-15:10

ŚRODA 14:30-15:15

CZWARTEK 14:30-15:15

PIĄTEK 13:40- 14:25

 

11 

Różański Michał 

SKS - Piłka siatkowa 

Klasy 4-8 

-------------- 

Szachy klasy 2, 

PONIEDZIAŁEK 15.20-16.05 

WTOREK 14.35-15.35 

CZWARTEK 14.35-15.35 

‐------------------ 

CZWARTEK 11.45-12.30 

PIATEK 11.30-12.30 

5

12 

Socha Marta 

 Kółko matematyczne

 PONIEDZIAŁEK 14:30-15:15

38

13 

Śledziona Henryk 

 SKS - piłka nożna 

Mistrzostwa szkoły w piłce nożnej kl. 5-8 

PONIEDZIAŁEK 14:30-15:30 

ŚRODA 14:30-15:30  

(DO 16.12.2023) 

CZWARTEK 14:30-16:00  

(OD PAŹDZIERNIKA) 

 

14 

Tonia Anna 

- zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z j. polskiego dla kl. 8b; 
 
- zajęcia przygotowujące uczniów do konkursów, kółko teatralne 

CZWARTEK 
8:00 

 ŚRODA 
14:25 

43

 

43

Zajęcia z cudzoziemcem- j.polski

WTOREK 13:40-15:20

ŚRODA 12:45-14:25

CZWARTEK 12:45- 14:25

15 

Wilk Marzena 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty - klasy ósme 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty - klasa 7b 

 PIĄTEK 7:00 

PONIEDZIAŁEK 8:00 

42

42

16 

Wywrocki 

Waldemar 

Chór

ŚRODA 14:35-15:20

38

17 

Ziemiańska Sylwia 

Koło naukowe A To My 

OD PAŹDZIERNIKA 

ŚRODA  14:35 – 15:30

39

18 

Haluk Bożena 

Język hiszpański w piosenkach

 WTOREK 15:20

43

19 

Elżbieta Kubas 

Zajęcia rozwijające przygotowujące do konkursów

OD PAŹDZIERNIKA

WTOREK 13:30- 14:30

28

28

Zajęcia z cudzoziemcem- j.polski

PONIEDZIAŁEK 8:00-8:45

WTOREK 8:00-8:45; 12:45-13:30

Środa 8:00-8:45

Czwartek 8:00-8:45; 12:45-13:30

20 

Cieśla Ewa 

Zajęcia wyrównawcze/ rozwijające

PONIEDZIAŁEK 11:30- 12:30

24